Logo Gmina Stoczek Łukowski

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 6209
W sumie: 40489

AKTYWNI

Gminny Klub Sportowy ARMATY Stoczek Łukowski uzyskał dofinansowanie z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 - 2020 na realizacje projektu „AKTYWNI – animacja aktywności sportowej i rekreacyjnej dzieci i młodzieży z terenu Gminy Stoczek Łukowski”.

RAJD ROWEROWY PO SZLAKU ZIEMI ŁUKOWSKIEJ W RAMACH PROJETU AKTYWNI.

6 sierpnia br. w ramach projektu "AKTYWNI  - animacja aktywności sportowej i rekreacyjnej dzieci i młodzieży z terenu Gminy Stoczek Łukowski" finansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020, odbył się rajd rowerowy po Szlaku Ziemi Łukowskiej. Uczestnicy przejechali czterdziesto-kilometrowy odcinek szlaku przebiegający przez Gminę Stoczek Łukowski, odpoczywając przy Pomniku bitwy pod Stoczkiem. Poniżej prezentujemy fotogalerię z rajdu oraz mapę z zaznaczonym przebiegiem Szlaku Ziemi Lukowskiej przez Gminę Stoczek Łukowski.
 

ZAJĘCIA SPORTOWE W STAREJ ROŻY W RAMACH PROJEKTU AKTYWNI.

Przypominamy i wszystkich chętnych zapraszamy na zajęcia sportowe realizowane na obiektach sportowych Zespołu Oświatowego w Starej Róży, w ramach projektu "AKTYWNI  - animacja aktywności sportowej i rekreacyjnej dzieci i młodzieży z terenu Gminy Stoczek Łukowski" finansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.
 

  WYJAZDY NA BASEN W SIEDLCACH W RAMACH PROJEKTU AKTYWNI.

Rozpoczęły się wyjazdy na basen w Parku Wodnym w Siedlcach w ramach projektu "AKTYWNI  - animacja aktywności sportowej i rekreacyjnej dzieci i młodzieży z terenu Gminy Stoczek Łukowski" finansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do instruktorów w Kisielsku, Jedlance i Starej Róży.
 

  ZAJĘCIA SPORTOWE W KISIELSKU W RAMACH PROJEKTU AKTYWNI.

Przypominamy, że w Zespole Oświatowym w Kisielsku trwają zajęcia sportowo - rekreacyjne prowadzone przez Pana Mirosława Kota w ramach projektu "AKTYWNI  - animacja aktywności sportowej i rekreacyjnej dzieci i młodzieży z terenu Gminy Stoczek Łukowski" finansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Wszystkich chętnych zapraszamy na zajęcia. Poniżej zamieszczamy jeszcze raz harmonogram zajęć we wszystkich szkołach zaangażowanych w projekt.
 
 
 

 harmonogram AKTYWNI.pdf  

Warsztaty w ramach projektu AKTYWNI

W dniach 23 i 24 czerwca 2014 r. odbyły się warsztaty z dziećmi i młodzieżą w ramach projektu "AKTYWNI - animacja aktywności sportowej i rekreacyjnej dzieci i młodzieży z terenu Gminy Stoczek Łukowski". Warsztaty miały na celu przybliżenie uczestniczącym w nich dzieciom i młodzieży wiedzy z zakresu bezpieczeństwa podczas wakacji, aktywności fizycznej jako sposobu na wszechstronny rozwój oraz przybliżyć atrakcje turystyczne regionu. Warsztaty zakładały aktywny udział uczestników przy planowaniu kolejnych działań w projekcie.
Podczas warsztatów na temat bezpieczeństwa w okresie wypoczynku, przy wsparciu Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, został poruszony temat bezpieczeństwa rowerzysty i kolumn rowerowych w ruchu ulicznym, co było przygotowaniem do organizacji rajdów rowerowych.
Na warsztatach dotyczących aktywności fizycznej uczestnicy zapoznali się z formami aktywności i ich wpływem na młody organizm, podczas tych warsztatów wypracowano regulamin Igrzysk AKTYWNYCH. Młodzież sama zaproponowała konkurencje i sposób ich rozgrywania.
Warsztaty dotyczące aktywnej turystyki, przybliżyły wiedzę o formach aktywnej turystyki i zaprezentowały uczestnikom atrakcje turystyczne gminy, powiatu oraz regionu lubelskiego. W tej części warsztatów został opracowany program "Aktywnej wycieczki".

 

  AKTYWNI - PROEJKT REALIZOWANY PRZEZ GKS ARMATY.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gminny Klub Sportowy ARMATY Stoczek Łukowski uzyskał dofinansowanie z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 - 2020 na realizacje projektu „AKTYWNI – animacja aktywności sportowej i rekreacyjnej dzieci i młodzieży z terenu Gminy Stoczek Łukowski”.

Celem projektu jest rozwój dzieci i młodzieży poprzez aktywność fizyczna i aktywne spędzanie czasu wolnego, w oparciu o zaangażowanie zasobów osobowych lokalnej społeczności.
Projekt realizowany będzie w okresie 1 czerwca 2014 r. – 31 października 2014 r. w Gminie Stoczek Łukowski, w partnerstwie z Gminną Biblioteką Publiczna, w oparciu o obiekty sportowe i rekreacyjne biblioteki i wytypowanych szkół.
W ramach projektu realizowane będą działania:
- zajęcia sportowo – rekreacyjne na obiektach sportowych Zespołów Oświatowych w Jedlance, Kisielsku i Starej Róży, prowadzone przez animatorów – instruktorów sportu,
- warsztaty dotyczące bezpiecznych wakacji, aktywności fizycznej i aktywnej turystyki,
- wyjazdy na basen,
- rajdy rowerowe po Szlaku Ziemi Łukowskiej,
- aktywna wycieczka – dwudniowy wyjazd rekreacyjno – turystyczny,
- Igrzyska AKTYWNYCH – zawody sportowe na podsumowanie projektu.

Już dziś zapraszamy chętne dzieci i młodzież na zajęcia sportowe do Jedlanki, Kisielska i Starej Róży załączając poniżej harmonogram zajęć.

O pozostałych działaniach informować będziemy na bieżąco.

 

 AKTYWNI harmonogram.pdf  

 

Wójt gminy zaprasza

<p><strong>Marek Czub</strong></p>

Marek Czub

Przyjęcia interesantów:

Pytania do wójta

Wypełnij Odpowiedzi

Urząd Gminy

Plac T. Kościuszki 1

21-450 Stoczek Łukowski

tel: 25 797 00 47

gmina@stoczeklukowski.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

sierpień 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.